Drobečková navigace

Úvod > Dětský domov > Archiv 2023 (Fotogalerie a akce dětského domova) > ROK 2024 > Adventní setkání rodinných skupin

Adventní setkání rodinných skupin

Na sobotu 19.11.2022 jsme se společně domluvili, že se sejdeme v hlavní budově a v jídelně si vyrobíme dekorace na byty a něco možná také na vánoční trhy, které se budou opět konat a my se jich zúčastníme. Pomohlo nám k tomu také velmi pěkné gesto v podobě sponzorského daru ze zahradnictví Cinke.  Dostali jsme velkou krabici plnou svíček, přízdob a jiných výtvarných potřeb. Tímto také ještě jednou na dálku děkujeme!!!

Úkolem bylo, aby si každá RS připravila nějaký nápad či předlohu, podle které se bude vyrábět. Klaplo to na výbornou. Všechny děti měly co dělat a jejich přístup byl obdivuhodný. Vyrábělo se z různých materiálů od papíru, vaty, dřeva, různých barev, lepidel po na podzim nasbírané přírodniny. Pod vedením vychovatelů vznikala různá díla a nakonec si mohly děti vytvořit také něco dle své vlastní fantazie.

Celá akce měla úspěch, tak to vypadá, že máme další tradiční akci, na kterou se budeme zase za rok těšit.

Za všechny, kdo se zúčastnil: Ivana Wanderová

děti z dd barví adventní dekorace.jpg děti z dd při výrobě adventních dekorací.jpg děti z dd s vychovatelkou při výrobě adventních dekorací.jpg děti z dd s vychovatelkou vyrábí adventní dekorace.jpg