Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozloučení se školou

Rozloučení se školouRozloučení se školním rokem

Rozloučení se školním rokem bylo pro naše žáky pestrobarevné....... žáci s třídními učitelkami probrali své představy o tom, jak by chtěli strávit ve škole svůj poslední rozlučkový týden. No, představy to byly mnohdy bujaré, paní učitelky je musely trochu zkorigovat, ale nakonec se všichni domluvili a výsledek je zde...... :)

Někteří žáci tak vyplnili poslední týden různými sportovními aktivitami, kde poměřili své síly, obratnost a zdatnost. Někteří navštívili tradiční červnovou akci v areálu K500, kde si mohli nechat nalíčit různá zranění, potěžkat si vojenskou pušku, vyzkoušet si policejní obušek, prohlédnout vojenskou techniku, shlédnout ukázky hasičů, atd. Samozřejmě, že nechybělo ani tradiční opékání buřtů .... mňam!

Žáci střední školy si pak zvolili návštěvu koupaliště, kde se v horkém dopoledni mohli příjemně zchladit v bazénech a vyřádit se na tobogánech. Jejich dalším přáním bylo vaření na přání, kdy si připravili slavnostní tabuli a menu spočívající v hamburgerech, palačinkách a zmrzlině. Tuto hostinu bohatě zapíjeli Mojitem. Přestože jako středoškoláci požadovali něco jiného, Mojito bylo nealkoholické :)  Přece jen ... stále je ještě škola ne?

Všem žákům přejeme krásné a slunečné prázdniny :):):)

koupaliště.jpg
SŠ vaření na přání 1.jpg
SŠ vaření na přání 2.jpg
malování.jpg
maskování.jpg
sed na motorce.jpg
simulace zranění.jpg
střelba z luku.jpg
vojenská technika.jpg
zkouška výstroje.jpg
soutěž3.jpg
akce K500.jpg
simulace zranění 1.jpg
opékání buřtů.jpg
opékání buřtů SŠ.jpg
opékání buřtu 3.jpeg
pohoštění na závěr roku.jpg
pohoštění na závěr roku.jpg
turistický výlet.jpg