Drobečková navigace

Úvod > Mapa stránek > Archiv 2023 (Fotogalerie, třídní akce, co se u nás děje....) > Mikulášská nadílka 2023

Mikuláš a čert v naší škole

V předvečer svátku svatého Mikuláše, který je v naší zemi dlouholetou tradicí, naše škola ožila vzrušením a očekáváním. Děti ve všech třídách netrpělivě vyhlížely, kdy se objeví Mikuláš společně s andělem a čertem, a jejich očekávání bylo naplněno. S radostí vám můžeme oznámit, že Mikuláš s andělem spolu se svým trochu strašidelnými pomocníky zavítali do každé třídy naší školy. Čerti byli dokonce tři!!!

Mikuláš s andělem rozdávali dětem malé dárečky, zatímco čerti ztělesňovali malou výstrahu pro ty, kteří by se možná nechovali tak, jak by měli. 

Děkujeme Mikuláši, andělovi a jejich čertovským druhům za to, že si udělali čas a přišli do naší školy, aby rozveselili (a trochu i postrašili) naše žáky a připomněli nám všem důležitost tradic, které nás spojují. Už teď se všichni těšíme na jejich příští návštěvu v dalším roce!

 čertové a žáci.jpg  čert a mikuláš ve škole s dětmi.jpg Mikuláš ve třídě 6.jpg  Mikuláš ve třídě SVV.jpg  Mikuláš ve třídě svv1.jpg  čert ve třídě SVV.jpg   čert a Mikuláš ve třídě PrŠ.jpg