Vzdělávání 2023

Naše škola se zúčastnila akce Vzdělávání 2023, která proběhla v prostorách školy OA SOŠZE v Žatci dne 16.11.2023. Celkem 21 středních škol mělo možnost představit své vzdělávací obory a upoutat tak případné uchazeče z řad žáků základních škol, kterých přišlo celkem 327. Ti si také mohli na stanovišti Úřadu práce prostřednictvím aplikace umožňující zjištění profesní orientace zkusit, jaké zaměstnání by bylo pro ně vhodné. Akce proběhla za podpory Ústeckého kraje, města Žatec, Úřadu práce Louny a Okresní hospodářské komory Louny. 

Naše poděkování patří pořadateli této akce - Obchodní akademii a Střední odborné škole zemědělské a ekologické, Žatec za velmi povedenou akci a za umožnění představit zájemcům i své vzdělávací obory - Provozní služby, Praktickou školu jednoletou a Praktickou školu dvouletou. Všem zájemcům o studium na naší škole nabízíme návštěvu ve dnech otevřených dveří.

leták na Vzdělávání 2023.jpeg  návštěvníci a vystavovatelé Vzděávání 2023.jpg  návštěvníci Vzdělávání 2023 1.jpg  návštěvníci Vzdělávání 2023 2.jpg  návštěvníci Vzdělávání 2023.jpg  učitelky ze SŠ Jesenice.jpg