Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Dětský domov > Fotogalerie a akce dětského domova > ROK 2024 > Mistrovství ČR v plavání

Mistrovství ČR v plavání

Datum konání: sobota 20. 5. 2023

Místo: Krytý plavecký bazen Ústí nad Labem, Klíše

Pořadatel: TJ OLYMP Jirkov z.s. ( za podpory Českého svazu Mentálně postižených sportovců z.s.

Naše děti z dětského domova Žatec, se zúčastnily plaveckých závodů a to přímo „Mistroství České republiky“. Závody se konaly v plavecké bazénu Klíše. Přijela spousta závodníků, kteří mohli ukázat, co umí. Všichni měli možnost před samotnými závody se rozplavat. Poté následovalo slavnostní zahájení, kde zazněla i státní hymna. Plavci byli rozděleni do skupin podle věku a podle stylu plavání. Za náš domov soutěžily 4 děvčata. Dvě dívky se umístily na stupínku vítězů – získaly 1. a 2. místo.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se o nás po dobu závodů starali.