Opékání buřtů
První týden školy pokračuje v pohodovém tempu!
Žáci se vydali k řece v Žatci, kde si užili pohodové odpoledne s opékáním buřtů

. Za příjemného počasí nechyběly hry, s
mích a aktivity v přírodě


. První týden školy tak pokračoval v přátelské a uvolněné atmosféře.
Opékání buřtů u řeky v Žatci3.jpg
Opékání buřtů u řeky v Žatci2.jpg
Opékání buřtů u řeky v Žatci1.jpg
Opékání buřtů u řeky v Žatci.jpg
Zpět na přehled