turnaj v Dámě
Turnaj v Dámě

Proběhlo další školní klání v Dámě! Soutěžilo se s velkým nasazením a všichni si užili krásné jarní odpoledne.

Výsledky:
1. místo – Kateřina Tomčaniová
2. místo – Kristýna Kociánová
3. místo – Daniel Tomčani

Poděkování i dalším hráčům za odvahu a snahu: Petr Drobný, Vojta Kout a Marek Ševčík (začátečník, ale odvážný!).
Velké díky také paní učitelce Mgr. Agátě Svitákové za organizaci tohoto klání.

Zpět na přehled