Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Dětský domov > Fotogalerie a akce dětského domova > ROK 2024 > Ježíškova cesta

Ježíškova cesta na Božím Daru

Výlet začal 3.12.2022 hodinu a půl dlouhou cestou autobusem, kde se děti samou nedočkavostí neustále ptaly: „Kdy už tam budeme?“ Na místo jsme přijeli v 10 hodin. Všude kolem nás jsme viděli krásně bílou krajinu a děti si začaly užívat sněhu. Prošli jsme městem a postupně plnili jednotlivé úkoly. Tibor si k sobě bral všechny menší děti a četl jim dané otázky a úkoly. Mezi jednotlivými stanovišti jsme šli pořádný kus cesty lesem, který byl jak z pohádky. Děti obdivovaly krásy zimní přírody. Po svačině jsme načerpali energii. Byla před námi druhá polovina cesty, která byla na holé pláni. Po celý zbytek pěšího výletu hustě sněžilo přímo proti nám. To byla přesně ta správná chvíle, aby se děti začaly koulovat, poté se k nim přidali i dospěláci. U autobusu jsme vypadali jako zástup sněhuláků.

Během zpáteční cesty všechny děti únavou usnuly. Po návratu jsme byli všichni plní emocí a zážitků. Dětem se výlet líbil, i přes to, že je bolely nohy a byla jim zima.

Strejda Popovič

děti z dd na Ježíškově cestě.jpg  děti z dd na zastávce Ježíškova cesta.jpg  dítě z dd na vyřezávané soše na Ježíškově cestě.jpg