Drobečková navigace

Úvod > Mapa stránek > Archiv 2023 (Fotogalerie, třídní akce, co se u nás děje....) > Projektový den "Mladý reportér"

Projektový den "Mladý reportér"

Na naší základní škole se každoročně koná velmi zajímavý projektový den "Mladý reportér". Tento den je plný nových zkušeností, objevování a tvůrčího myšlení.
Každá třída si vybrala své vlastní téma, které zpracovala. Některé třídy se zaměřily na vánoční zvyky a tradice, jiné na ochranu životního prostředí nebo na zvířata žijící na statku. Každá třída měla své vlastní novinářské týmy, které se staraly o sběr informací nebo rozhovory. Prezentaci výsledků práce našich žáků vám zde přinášíme jako  skvělý způsob, jak ukázat ostatním, co se naučili a jak se jednotlivé týmy na projektu podíleli. 
Projektový den Mladý reportér je nejen zábavnou aktivitou, ale také skvělou příležitostí pro žáky rozvíjet své komunikační dovednosti, kreativitu a schopnost týmové spolupráce. Je to jedinečná příležitost pro ně stát se novináři na jeden den.
 
Děkujeme našim skvělým reportérům :)
 
prezentace práce z projektu Mlady reportér - záchrana zvířat.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér - záchrana zvířat1.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér - záchrana zvířat2.jpg    tři králové.jpg
   prezentace práce z projektu Mlady reportér - zvířata na statku.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér - zvířata na statku1.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér - zvířata na statku3.jpg    rozhovor na téma vánoční zvyky.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér - zvířata na statku2.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér 1.jpg  prezentace práce z projektu Mlady reportér .jpg