Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Dětský domov > Fotogalerie a akce dětského domova > ROK 2024 > Kaufland

Kaufland - zábavné odpoledne pro děti

Dne 21. 9. 2023 se na zahradě Dětského domova v Žatci konala akce pořádaná společností Kaufland s názvem „Zábavné odpoledne s Kauflandem“.

Na děti čekala nachystaná stanoviště: dočasné tetování, hra ve virtuální realitě, kosmetický salon, malování na kamínky a opičí dráha. Za absolvování jednotlivých stanovišť děti dostaly žetony, které následně mohly vyměnit za hmotné odměny, například sladkosti, pomůcky do školy, vaky a jiné. Kromě stanovišť na děti čekal i skákací hrad, který byl hojně využíván a také občerstvení v podobě sladkých i slaných pochutin i nápojů.

Celá akce proběhla bez problémů, všechny děti si našly aktivity, které je bavily. Myslím si, že odpoledne se vydařilo, děti odcházely spokojené.

Za celý kolektiv DD Žatec bych chtěl poděkovat společnosti Kaufland za povedenou akci a také za dary, které dětem dlouhodobě poskytuje. Velmi si toho vážíme.

 

Tomáš Popovič, vychovatel

děti z DD na skákacím hardě.jpg  děti z DD si vybírají tetování.jpg  stánek kreativnho malování.jpg  stánek malování.jpg  stánek se sladkostmi na zahradě DD.jpg