Drobečková navigace

Úvod > Dětský domov > Archiv 2023 (Fotogalerie a akce dětského domova) > ROK 2024 > Karnevalové řádění v DD

Karnevalové řádění v DD

Dne 11. 2. 2023 vychovatelé přichystali pro děti masopustní/karnevalový den. Akce se konala v jídelně DD, kde se sešly téměř všechny rodinné skupiny.

Karneval začal ukázkou masek jednotlivých dětí a jejich bodovým hodnocením ze strany vychovatelů. Hodnotila se propracovanost masky a její předvedení. Sešly se nám děti v maskách princezen, superhrdinů, různých druhů zvířat, ale také rytíř, kominík nebo Freddie Mercury.

Po předvedení masek se konaly různé soutěže, kde děti získaly sladké odměny. Soutěže byly propojené s hudbou, tancem, tancem s balonky i ve skupinách.  Mezi soutěžemi měly děti volnou diskotéku a občerstvovaly se pečenými buchtami a dobrotami, které si přinesla každá RS. Karneval jsme zakončili vyhlášením nejlepších masek.

 Ve třech prvních kategoriích se sešlo hned několik vítězů, kteří si odnesli medaile a balíčky se sladkostmi. Všichni, kdo měli masku, si odnesli diplom, sladkosti a hlavně spoustu zábavy. 

 Za  DD zapsala teta Wanderová a Růzhová

děti a vychovatelé při karnevalovém řádění v DD.jpg     děti při karnevalovém řádění v DD.jpg holčička při karnevalovém řádění v DD.jpg